Pouze pro registrované B2B zákazníky.

Více info o registraci ZDE.

Pouze pro registrované B2B zákazníky.

(pouze pro zákazníky B2B)

Pulzující kolekce vín plná francouzských výrazů

French Bouledogue (Francouzský buldoček) je prémiové víno z Occitanie s elegantním designem.

Nabízí kolekce šesti odrůd s originálními etiketami.  Chardonnay, Picpoul de Pinet, Grenache, Cabernet Sauvignon / Merlot, Rosé a sekt. Arogantní, tvrdohlavý ale i veselý buldoček vám nabízí silné a ovocné víno s hedvábnými taniny. Celá řada se krásně doplňuje a šest druhů tak vytváří ideální mix.

Francouzský bouledogue je jedním z nejoblíbenějších plemen na světě.

Jsou neuvěřitelně roztomilí a neuvěřitelně vtipní. Francouzský bouledogue již desetiletí nabývá na popularitě – a je oblíbený i mezi celebritami. Příkladem jsou hvězdy jako Taylor Swift, Jennifer Aniston a Paris Hilton, které si každá jednoho osvojily.

Unikátní vína z oblasti Occitanie
Všechna cuvée řady French Bouledogue pocházejí z našich vinic. Ty jsou pečlivě vybrané podle kvality terroir a stáří révy, která nabízí intenzivní aroma a výjimečnou kvalitu.

Tato unikátní oblast, který se nachází v blízkosti Středozemního moře u města Narbonne, se skládá z teras pokrytých červenými jíly smíchanými s břidlicí. V srdci jižního sektoru je středomořské mikroklima nejteplejší s 2 800 hodinami slunečního svitu a průměrnou teplotou 14 °C za rok.

Sklízení i třídění všech hroznů je ruční práce, aby se vybrali opravdu jen ty nejlepší bobule. Po vinifikaci probíhá zrání bílé i červené barvy v sudech.

Naším hlavním cílem je dosáhnout nejvyšší možné kvality prvotřídním vinařským zařízením, které umožňují kontrolu kvality našeho vína od hroznů po láhev.

Vinař
Klaus Hansen se narodil v Dánsku a od roku 1993 žije ve Francii. Dnes je generálním ředitelem společnosti Wines and Brands. Poháněn vášní pro francouzskou kulturu vína a jídla má skvělou pracovní síť Michelinských šéfkuchařů. Klaus Hansen, sám sebe popisuje jako velvyslance francouzského jižanského životního stylu.

Všechny nabízené produkty lze objednat online (pro registrované zákazníky), e-mailem nebo telefonicky. S výběrem vám rádi poradíme. Kontaktujte nás.

Registrace zákazníků

Všechny nabízené produkty lze objednat online (pro registrované zákazníky), e-mailem nebo telefonicky. S výběrem vám rádi poradíme. Kontaktujte nás.

Registrace zákazníků